Ostutingimused

Veebipoe FITFIT.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ YO!MEMORIES (registrikood 12806406), reg. aadress Mustamäe tee 153-19, Tallinn, Harjumaa.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad fitfit.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. OÜ YO!MEMORIES on käibemaksukohuslane (KMKR EE101775904) ning kõik hinnad kodulehel on koos käibemaksuga.

Hinnale lisandub juurde kauba kättetoimetamise tasu.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Tarbija asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel  fitfit.ee.

Makseviisid

Veebipoes saab tasuda järgnevate pankade pangalinkidega:

Swedbank, SEB Pank, COOP Pank, Luminor Pank, LHV pank

Maksmisel suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist Teie poolt valitud internetipanka. Teile kuvatakse eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas summa, mis tasumisele kuulub. Kinnitage makse ning vajutage seejärel nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

Tagastamisõigus

Veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Meie jaoks on väga oluline, et sa oma tellimusega rahule jääd.  Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus (Võlaõigusseadus § 56).

Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis.

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.

Avatud pakendiga tooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted, mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida.

Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta).

Tellimuse tagastamise avaldus